Головна | RSSСереда, 22.11.2017, 16:54

Миргородська Спеціалізована Школа №5

Меню сайту
Наше опитування
Озеленення нашої школи
Всього відповідей: 131
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Зареєстровані

Зареєстровані на сайті


Всього: 67
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
Адміністраторів: 6
Модераторів: 1
Звичайних користувачів: 60
Хлопців: 38
Дівчат: 29
Головна » 2012 » Січень » 5 » Вітаємо переможців олімпіад !
15:36
Вітаємо переможців олімпіад !
Щиро вітаємо переможців олімпіад !!!


Українська мова та література:
Яворовська К., 11-В клас, І місце;
Гоф Є., 11-А клас, ІІІ місце;
Перепечаєва А., 10-А клас, І місце;
Хребтова А., 7-Б клас, ІІ місце;
Васьковська А.,7-Б клас, ІІІ місце.

Математика:
Мельник В., 11-В клас, І місце;
Янкін Р, 11-А клас, ІІ місце;
Шумейко О, 9-А клас, ІІІ місце;
Проскурнін О., 6-А клас, ІІ місце.

Біологія:
Лепа О., 11-В клас, І місце;
Самарчук А., 11-Б клас, ІІ місце;
Євремов А., 10-А клас, ІІ місце;
Шумейко О, 9-А клас, ІІ місце.

Екологія:
Самарчук А., 11-Б клас, ІІ місце;
Лепа О., 11-В клас, ІІІ місце;
Іващук Ю., 11-А клас, ІІ місце;
Єфремов А., 10-А клас, І місце;
Сидоренко В., 10-А клас, ІІ місце;
Оніщенко Д., 10-В клас, ІІІ місце.

Технічна праця:
Павленко В., 10-А клас, І місце;
Кондратенко О., 9-Б клас, І місце;
Олійник М., 9-Б клас, ІІІ місце.

Обслуговуюча праця:
Зброя А., 11-А клас, ІІІ місце;
Бондаренко В., 10-Б клас, ІІ місце;
Кваскова І., 10-Б клас, ІІІ місце;
Ярута К, 8 клас, І місце;
Терещенко С, 8 клас, ІІІ місце.

Міжнародний конкурс знавців укр.мови ім. П. Яцика:
Яворовська К., 11-В клас, І місце;
Величко Т., 11-В клас, ІІІ місце;
Педорич Ю., 10-Б клас, ІІІ місце,
Проскурнін О., 6-А клас, ІІ місце;
Тарасенко Ю, 5 клас, ІІІ місце.

Географія:
Мельник В, 11-В клас, І місце;
Кондратенко А., 10-А клас, І місце;
Шумейко О., 9-А клас, ІІІ місце.

Педагогіка та психологія:
Яворовська К., 11-В клас, ІІІ місце.

Хімія:
Скубакова А., 8-Г клас, ІІ місце;
Стабровський С., 8-Г клас, ІІІ місце.

Конкурс знавців укр.мови ім Т.Г.Шевченка:
Гоф Є., 11-А клас, І місце;
Іващук Ю, 11-А клас, ІІ місце;
Лебедь В., 8-Г клас, ІІІ місце;
Коваленко А., 7-Б клас, ІІ місце;
Васьковська А, 7-Б клас, ІІІ місце.

Інформаційні технології:
Пуха В., 11 клас, ІІ місце.

Англійська мова:
Янкін Р, 11-А клас, ІІ місце;
Яворовська К., 11-В клас, ІІІ місце;
Самарчук А., 11-Б клас, ІІІ місце;
Радченко Є., 10-Б клас, І місце;
Оніщенко Д., 10-В клас, ІІ місце;
Бойко Ю., 10-Б клас, ІІІ місце;
Перепечаєва А., 10-А клас, ІІІ місце;
Пономаренко О., 10-А клас, ІІІ місце;
Лаврухова Є., 9-Б клас, І місце;
Гора Д., 9-Б клас, ІІ місце;
Дерюга Н., 9-А клас, ІІ місце;
Ярута К., 8-Б клас, ІІІ місце.

Німецька мова:
Величко Т., 11-В клас, І місце;
Яворовська К., 11-В клас, ІІ місце;
Оніщенко Д., 10-В клас, ІІ місце;
Стабровський С., 8-Г клас, І місце;
Ярута К., 8-Б клас, ІІ місце.

Креслення:
Лобунець П., 11-В клас, ІІІ місце;
Швайка В., 10-А клас, ІІІ місце.

Російська мова:
Гоф Є., 11-А клас, ІІІ місце;
Перепечаєва А., 10-А клас, ІІ місце.

Фізика:
Горовенко А., 8 клас, ІІІ місце.

Історія:
Перепечаєва А., 10-А клас, ІІІ місце;
Шумейко О, 9-А клас, ІІ місце;
Лебедь В., 8-Г клас; ІІІ місце.


Учні п'ятої, вцілому, завоювали близько 60-ти призових місць, що нагородило нашу школу почесним І місцем серед усіх навчальних закладів міста !!!

Щиро вітаємо переможців та бажаємо ще кращих результатів наступного року ! :)

Переглядів: 215 | Додав: Alinish | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Нове на форумі
  • Ваші ідеї щодо сайту парламенту!!! (6)
  • Вибори Президента (0)
  • Вибори прапороносця та його помічників (0)
  • Вибори президента (0)
  • Пропозиції (8)
  • Хмарка тегів
    Друзі сайту
  • Дніпропетровський ЦОЯО
  • Український ЦОЯО

  • sw5.at.ua © 2017
    Хостинг від uCoz